GösterAl.com, sizin Amerika’daki en iyi dostunuzdur. Beğendiğiniz, almak istediğiniz ürünü, kıyafeti, ayakkabıyı ya da bir cihazı sizin adınıza satın alıp, güvenle evinize gelmesini sağlayacak kadar iyi bir dost…
Yapmanız gereken ise çok basit. Satın almak istediğiniz ürünün internet tarayıcınızın (Chrome, Opera, Firefox, Edge) adres bölümünden kopyalayıp sitemizde sağ alt köşede yer alan mesaj kutusu aracılığıyla bizi haberdar etmeniz…

Sizle en kısa sürede iletişime geçecek operatörümüz size Türkiye’den gördüğünüz değil -eğer varsa- Amerika Birleşik Devletleri’ndeki özel fiyatı ile geri dönüş yapacaktır.

Marketteki en uygun kargo fiyatı tekliflerini sunan GösterAl.com, satın aldığınız ürünün evinize ulaşana kadar ki tüm adımlar hakkında size bilgilendirme yaparak, süreçten haberdar olmanızı ve takip edebilmenizi sağlar.

Uluslararası kredi kartlarıyla da alış veriş yapmanıza imkan sağlayan GösterAl.com, seyahatlerinizde yaşamanız muhtemelen kargo problemlerinin de önüne geçmenizde size en uygun çözümü sunabilme potansiyeli taşıyor.

 

Amerika’dan beğendiğiniz bir şeyi satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.